Перезарядка та продаж вогнегасників

Будь-які вогнегасники, яким би на вигляд вони не здавалися, з часом потребують технічне обслуговування (перезарядку). Обслуговування, перезарядка вогнегасників відповідно до діючих вимог державного пожежного нагляду, повинна проводитися кожні п'ять років або при необхвдності частіше. ПОЖАЛЬЯНС тм  має відповідну ліцензію на право проведення зазначених робіт по заправці та перезарядці вогнегасників, маємо досвід і кваліфікованих працівників. Працівники компанії проходять відповідне навчання та атестацію, відповідно до чого, проводиться робота про, що говорить якість та швидке виконання.

Перезарядка вогнегасників
продаж вогнегасників

Терміни обслуговування та перезарядки вогнегасників.

Терміни обслуговування та перезарядки вогнегасників. визначаються такими параметрами: його зовнішнім видом, ступенем експлуатації (10 років), а також зовнішнього впливу середовища, наприклад прямих попадань соняних променів або підвищеної вологості. Виходячи з цього та для визначення необхідності перезарядки користуються наступними правилами:

  • якщо вогнегасником користувалися, то його обов'язково відправляють на перезарядку, заправку;
  • невикористані вогнегасники розподіляють по групах, в кожній групі мають перебувати пристрої одними і тими самими параметрами: одного виду, однієї марки і одного заводу-виготовлювача;
  • перевіряють їх експлуатаційні параметри згідно правил та регламентів.

перезарядка вогнегасників замовити
купити вогнегасник

Вогнегасники діляться на такі види, як:

Порошкові вогнегасники поділяються на два види: загального призначення та мають різні об′єми (можна гасити пожежі класу А, В, С, Е), а також для гасіння пожеж типу В, С, Е. Це самий універсальний вогнегасник, який гасить практично всі класи пожеж та також електрообладнання, яке знаходиться під напругою до 1000 В. Але порошковий вогнегасник не призначений для гасіння лужноземельних і лужних металів.

Пінні вогнегасники - купити вогнегасник пінний, необхідно, якщо вам необхідно гасити будь - яке загоряння твердих речовин, а також легкозаймистих рідин. Ні в якому разі не використовуйте пінний вогнегасник в гасінні електромереж, оргтехніки, електричних установок, які знаходяться під напругою. Також їх можна використовувати при гасінні лужних металів калію і натрію.

Вуглекислотні вогнегасники - як речовина застосовується зріджена вуглекислота. Такі вогнегасники бувають пересувні і ручні. Використовувати вуглекислотні вогнегасники необхідно таким чином: направити сопло-снегообразователь на вогнище спалаху і відвернути повністю маховичок, або ж натиснути на важіль запірно-пускового механізму. Ні в якому разі не торкайтеся до металевого розтруба оголеними руками.